- Nové
RC Model Lamborghini SC63 LE MANS 1:14 - 2.4GHz auto na dálkové ovládání
Objevte vzrušení z jízdy s tímto precizně zpracovaným RC modelem Lamborghini SC63 LE MANS v měřítku 1:14. Tento model je ideální volbou pro všechny nadšence automobilů a fanoušky značky Lamborghini, kteří si chtějí užít realistický zážitek z jízdy s dálkově ovládaným autem.
Zažijte vzrušení závodů Le Mans u vás doma s RC modelem Lamborghini SC63 LE MANS v měřítku 1:14. Tento detailní model v charakteristickém zeleném provedení přináší ikonický design značky Lamborghini do světa dálkově řízených aut a spojuje realistické zpracování s promyšlenými jízdními vlastnostmi. Díky modernímu ovládání na frekvenci 2,4 GHz si užijete stabilní signál bez rušení a možnost jezdit současně s více modely na jednom místě.
Model je vhodný již od 3 let, přičemž doporučený věk pro plné využití jeho možností je od 6 let. Je navržen tak, aby nadchl začínající jezdce i malé automobilové nadšence, a přitom nabídl dostatek detailů, které ocení i starší uživatelé. Měřítko 1:14 zajišťuje vyvážený poměr mezi velikostí, ovladatelností a vizuální věrností originálu Lamborghini SC63 z vytrvalostních závodů.
O jízdní komfort a jistotu v zatáčkách se stará funkční diferenciál, který pomáhá rozdělovat výkon na kola pro plynulejší průjezd a lepší trakci na různých površích. Odpružený podvozek tlumí nerovnosti a udržuje model stabilní, takže jízda v bytě, na hladkém betonu, asfaltu i jemnějších venkovních površích je příjemná a kontrolovaná. Gumové pneumatiky poskytují dobrou přilnavost a realistický pocit z jízdy, zároveň jsou šetrné k podlaze a méně kloužou.
Atraktivitu modelu podtrhují funkční LED světla, která dodávají jízdě správnou atmosféru, a otevírací dveře, jež zvýrazňují pečlivé zpracování detailů. Působivé křivky karoserie, nízký profil a závodní detaily dělají z tohoto vozu nepřehlédnutelný kousek do každé sbírky. Zelená barva, typická pro závodní speciál Lamborghini, zaručí, že model vynikne na poličce i na trati.
Ovládání na 2,4 GHz je intuitivní, okamžitě reaguje na povely a zajišťuje plynulost řízení. Technologie zároveň minimalizuje vzájemné rušení, takže na jednom místě mohou jezdit současně i další RC modely. To z modelu dělá ideální volbu pro rodinné závody nebo hru s kamarády, kde každý může mít své auto a užívat si akční jízdu bez kompromisů.
Napájení modelu je řešeno pomocí baterií typu AA. Celkem budete potřebovat 7 ks 1,5V AA baterií, které nejsou součástí balení. Díky běžně dostupným článkům snadno uvedete model do provozu kdykoli, ať už doma, nebo venku. Doporučujeme mít po ruce sadu náhradních baterií, aby zábava mohla pokračovat bez zbytečných přestávek.
RC model Lamborghini SC63 LE MANS v měřítku 1:14 je skvělou volbou pro děti, které milují rychlá auta, i pro rodiče, kteří hledají kvalitní, odolný a zároveň bezpečný dárek. Robustní konstrukce v kombinaci s odpružením, gumovými pneumatikami a diferenciálem podporuje lepší kontrolu nad vozidlem a pomáhá rozvíjet jemnou motoriku i koordinaci pohybů. Díky autentickému vzhledu Lamborghini navíc dítě pozná skutečné designové prvky super sportovních vozů.
Hlavní přednosti, které oceníte při každé jízdě:
- autentická podoba značky Lamborghini v zeleném provedení SC63 LE MANS
- stabilní ovládání na frekvenci 2,4 GHz pro jízdu bez rušení
- funkční diferenciál pro plynulejší zatáčení a lepší trakci
- odpružený podvozek, který vyhlazuje nerovnosti a zvyšuje stabilitu
- gumové pneumatiky s dobrou přilnavostí k různým povrchům
- LED světla pro efektní vzhled a lepší orientaci při jízdě
- otevírací dveře a pečlivé detaily pro ještě realističtější zážitek
- měřítko 1:14 s ideálním poměrem velikosti a ovladatelnosti
- napájení 7× 1,5V AA bateriemi (nejsou součástí balení)
- vhodné od 3 let, doporučený věk od 6 let
Ať už se chystáte závodit na domácí trati, nebo jen hledáte stylový model pro volnočasové vyjížďky, tento RC automobil nabídne přesně to, co od značky Lamborghini očekáváte: špičkový vzhled, jistotu v jízdě a radost z každého rozjezdu. Díky kombinaci kvalitních komponentů a promyšlených funkcí se zábava nezastaví po prvním okruhu.
Tipy pro ještě lepší zážitek: Používejte kvalitní alkalické baterie pro delší provoz a stabilnější výkon. Jezděte na čistém povrchu, aby gumové pneumatiky podávaly maximální přilnavost. Po jízdě otřete model od prachu a udržujte kola čistá, čímž prodloužíte životnost pohyblivých částí i vzhledu karoserie.
Vydejte se na trať a objevte, jak snadné je dostat do rukou kus závodní historie v podobě RC modelu Lamborghini SC63 LE MANS 1:14. Tento model spojuje eleganci, dynamiku a funkčnost tak, aby bavil při každém zmáčknutí spouště i otočení volantem ovladače.
Realistické proporce v měřítku 1:14 dávají vyniknout detailům karoserie a zároveň usnadňují manipulaci při přenášení i parkování na poličce. Otevírací dveře lákají k prohlídce interiéru a LED světla oživí atmosféru při večerních jízdách. Díky pevnému podvozku a gumovým pneumatikám se model cítí jistě na hladkých podlahách, dlažbě i asfaltu, kde oceníte vyváženou trakci a plynulost ovládání.
Bezdrátová technologie 2,4 GHz vám poskytne svobodu bez zbytečných výpadků signálu. Můžete závodit s více vozy současně, aniž by se ovladače navzájem rušily, což je ideální na rodinné odpoledne nebo narozeninovou párty. Řízení je přirozené a plynulé, takže se děti rychle naučí správně dávkovat plyn i citlivě zatáčet.
Po vložení baterií je model připraven vyrazit. Dopřejte malým řidičům zážitek ze skutečné jízdy v duchu Lamborghini a užijte si společné chvíle plné napětí, radosti a fantazie. SC63 LE MANS v zelené barvě se stane středem pozornosti všude, kde se objeví. Darujte výkon, styl a radost v jednom ikonickém RC modelu pro děti.
Parametry
- Vhodné od
- 3 let
- Doporučený věk od
- 6 let
- Měřítko
- 1:14
- Značka
- Lamborghini
- Baterie
- 7x 1,5V AA
Nejsou součástí balení - Barva
- Zelená
- Vlastnosti
- Diferenciál pro optimální jízdní vlastnosti
Gumové pneumatiky
LED světla
Odpružený podvozek
Otevírací dveře

Návod ke stažení:
PDF NÁVODY/RC-Modely-1-14-CZ-2,4GHz-FAST.pdf
Upozornění
CZ • VAROVÁNÍ!
Není vhodné pro děti do 36 měsíců. Malé části. Nebezpečí udušení. Před podáním této hračky svému dítěti odstraňte všechny obaly a vložte baterie do hračky.
Před použitím si přečtěte tyto pokyny, dodržujte je a uschovejte je pro další informaci. Všechny upevňovací prvky v balení musí být odstraněny kvalifikovanou dospělou osobou. Hračka je vybavena obvodem napájení 5 AA baterie 1,5V (není součástí balení) v hračce a 2 AA baterie 1,5V (není součástí balení) v dálkovém ovladači. NIKDY neotevírejte ani neupravujte hračku, dálkové ovládání / nabíječku ani nevyměňujte žádné součásti uvnitř. Hračka nesmí být připojena při jmenovitém výkonu vyšším, než se doporučuje pro 5 baterií s celkem 7,5V.
CZ • PŘÍPRAVA!
Dospělí musí provádět jakékoli operace týkající se elektrického systému. Nedovolte dětem si hrát s těmito komponenty. Při montáži baterií vždy zkontrolujte, zda odpovídají kladným a záporným značkám vyznačeným v přihrádce. Před podáním této hračky dítěti odstraňte všechny obalové materiály. Nainstalujte 5 AA baterie 1,5V v hračce a 2 AA baterie 1,5V v dálkovém ovladači. Před použitím si přečtěte tyto pokyny, postupujte podle nich a uschovejte je pro další informaci.

CZ • UPOZORNĚNÍ NA BATERIE!
Vždy zkontrolujte baterie v případě úniku. Pokud k tomu dojde, před vložením nových baterií vyčistěte kryt a kontakty. Nezapomeňte vložit baterie správně a postupujte podle pokynů výrobců hraček a baterií. Nikdy nemíchejte staré baterie s novými bateriemi, nebo nemíchejte zinko-uhlíkové, alkalické nebo nikl-kadmiové baterie. Nemíchejte různé značky baterií. Nepokoušejte se dobíjet baterie, které nelze dobíjet. Před dobitím musí být z hračky vyjmuty dobíjecí baterie. Dobíjecí baterie by měly být nabíjeny dospělými. Nezkratujte kontakty baterie. Vždy vyjměte baterie z produktu, pokud není používán nebo vybíjen. Baterie zlikvidujte bezpečně. Pozor, baterie uvnitř produktu mohou při kontaktu s ohněm explodovat nebo vytéct. Při výměně baterie hrozí nebezpečí výbuchu nesprávným typem. V případě úniku elektrolytu chraňte oči a ruce. Vložte baterii do plastového sáčku nebo nádoby, dokud ji nebudete moci bezpečně zlikvidovat. Pokud jste náhodou dostali elektrolyt na kůži důkladně omyjte pod tekoucí vodou a vyhledejte lékaře. Použité baterie zlikvidujte v souladu s místními předpisy a nevyhazujte je do domovního odpadu. Zlikvidujte hračku odděleně od domovního odpadu podle platných místních předpisů. Vraťte výrobek na místo zakoupení nebo jej dopravte do místního sběrného střediska. Všechny elektrické a elektronické spotřebiče mohou obsahovat látky, které jsou škodlivé pro životní prostředí a zdraví lidí, pokud nejsou řádně zlikvidovány. Jsou zavedeny sankce za nezákonnou likvidaci na území ES. Společnost Mondo S.p.A. nenese odpovědnost, pokud je hračka pozměněna nebo změněna.
CZ • POMOCNÉ RADY!
Hračku očistěte vlhkou houbou nebo hadříkem, hračku neponořujte do vody. Chraňte hračku před deštěm, sněhem a vlhkostí. Držte se dál od ohně. Hračku zlikvidujte odděleně od domovního odpadu podle platných místních předpisů. Vraťte produkt do místa nákupu nebo jeho dodání do místního sběrného střediska. Všechny elektrické a elektronické přístroje mohou obsahovat látky, které jsou škodlivé pro životní prostředí a zdraví lidí, pokud nejsou zlikvidováno správným způsobem. Na území ES jsou zavedeny sankce za nezákonnou likvidaci.
Výrobce
Mondo S.p.A. P.Le Edmondo Stroppianna, 1 12051 ALBA (CN) Fraz. Gallo Italia, marketingtoys@mondoita.com